GAZIEMIR
Gaziemir Belediyesi’nden yardım kampanyası

Gaziemir Belediyesi’nden yardım kampanyası

07-02-23

Kahramanmaraş merkezde meydana gelen ve 10 ilde yıkımlara neden olan 7,7 büyüklüğündeki deprem felaketinin ardından Gaziemir Belediyesi de yardım kampanyası başlattı.

Kahramanmaraş merkezde meydana gelen ve 10 ilde yıkımlara neden olan 7,4 büyüklüğündeki deprem felaketinin ardından Gaziemir Belediyesi de yardım kampanyası başlattı.

Türkiye’yi yasa boğan depremin ardından bölgede depremden etkilenen vatandaşların çağrılarına duyarsız kalamayan Gaziemir Belediyesi, kış şartlarını da göz önünde bulundurarak battaniye, ısıtıcı, uyku tulumu başta olmak üzere kaban, bot, eldiven, atkı, powerbank bağışlarını toplayarak afet bölgesine gönderme kararı aldı. Yardımların sabah 08.00 akşam 20.00 saatleri arasında Gaziemir Esbaş Spor Salonu’nda toplanacağı duyuruldu.

Yaraları birlikte saracağız
Sosyal medya hesabı üzerinden kampanyayı duyuran Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, “Değerli Gaziemirliler, acımız büyük. Battaniye, ısıtıcı, uyku tulumu, çocuk bezi, powerbank, kaban, bot, eldiven, atkı bağışlarınızı Gaziemir ESBAŞ Spor Salonu’nda toplayarak depremzede vatandaşlarımıza ulaştıracağız. Yaraları birlikte saracağız” dedi.