Atatürk İmzası
"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir"

Fen İşleri Şantiyesi

Gaziemir Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi

 

Hizmet kalitesini her geçen gün artıran Gaziemir Belediyesi; Fen İşleri, Temizlik ve Park Bahçeler şantiyeleri ile Makine İkmal Tesisi’ni Sarnıç’taki yeni ve modern tesislerine taşıdı.

Şantiyeler, Fatih Mahallesi’nde birbirine yakın mevkilere kuruldu. Böylelikle, belediyenin tüm teknik birimleri, 200 metre mesafedeki makine ikmal tesisinden akaryakıtını alıp, araçlarının bakımını yaptırıp birimine geri dönebilme imkanına kavuştu.

 

Gaziemir Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi

 

Malzemelerin birbiri üzerine yığıldığı, kayıt tutulmayan ambar yerine, birimler araç ve ambar stok kontrollerinin yapıldığı, markete gider gibi ihtiyaçlarını karşılayabildikleri modern bir ambara da sahip oldu. Tüm tesislerin hem özel güvenlik elemanları hem de güvenlik kamerası ile izlendiği şantiyelerde, işçi, araç ve ambar kontrolleri de kayıt altına alındı.

 

Gaziemir Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi

 

Fatih Mahallesi Ege Caddesi’nde 7500 metrekare alana kurulan Fen İşleri Müdürlüğü Şantiyesi’nde, 30 metrekare idari ofis, 85 metrekare işçi lokali, 130 metrekare işçi soyunma odaları, duş ve tuvaletler, 170 metrekare kaynak atölyesi, 60 metrekare elektrik deposu, 160 metrekare boya ve tesisat deposu, 160 metrekare çimento ve malzeme deposu, 60 metrekare kereste deposu, 200 metreküplük 5 adet kum vb. malzeme için açık silo ve 25 tonluk 2 adet su deposu bulunuyor. Sarnıç bölgesindeki tüm tesisler hem 24 saat güvenlikle korunuyor, hem de kameralar ile gözleniyor.

 

Gaziemir Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi

 

Gaziemir Belediyesi Fen İşleri Şantiyesi

 

Şantiye Eski Hali

Gaziemir Belediyesi Eski Fen İşleri Şantiyesi

 

Copyright © 2017 Gaziemir Belediyesi


Başkan Halil İbrahim Şenol
HALİL İBRAHİM ŞENOL
BELEDİYE BAŞKANI