Atatürk İmzası
"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir"

Başkan Arda: Hep birlikte Gaziemirimiz’in geleceğine yön vereceğiz

Yeni yıl öncesi belediye çalışanlarıyla bir araya gelen Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, personelin yeni yılını kutladı. Başkan Halil Arda: “Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Omuz omuza, dayanışma içerisinde tüm zorlukları ve engellemeleri aşarak ilçemizin geleceğine yön vereceğiz”

 

 

 

 

 

 

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, yeni yıla sayılı saatler kala belediye çalışanları ile kokteylde buluştu. Gaziemir Belediyesi Hizmet Binası’nın zemin katında düzenlenen ve Belediye Başkanı Halil Arda’nın eşi Deniz Arda ile birlikte katıldığı kokteyle belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, bürokratlar ve belediyenin tüm çalışanları katıldı. Yeni yıl kokteylinde bir araya gelen Gaziemir Belediyesi emekçileri, Taş Kağıt Sanat Orkestrası’nın müzikleri eşliğinde eğlenerek geride kalan yılın yorgunluğunu attı, gelecek yılı mutlulukla karşıladı.

Çalışanlarla tek tek tokalaşarak yeni yılları kutlayan Başkan Halil Arda, “Bu yeni yıl, doğup büyüdüğüm ilçemin belediye başkanı olarak ve sizlerle karşıladığım ilk yeni yıl. Bu yüzden çok heyecanlıyım, çok gururluyum. Yeni yıl iyilik, güzellik demek. Ülkemizde kötü şeyler yaşanıyor. Ancak biz hayatın güzel yanlarını görelim, umutlu olalım. 2020 yılı hepimiz için çok güzel olsun. Yüreğinizden geçen tüm dilekleriniz gerçek olsun” temennisinde bulundu.

‘Zorlukları birlikte aşıyoruz’
Göreve geldiği günden bu yana birçok engeli aşarak önemli işlere imza attıklarını anlatan Başkan Halil Arda, “Geride bıraktığımız 9 ayda hep birlikte birçok önemli işe imza attık ve sonuçlarını almaya başlıyoruz. Birçok dirençle, engellemeyle karşılaştık. Tüm engellemeleri hep birlikte dayanışmayla, omuz omuza aştık, aşmaya da devam edeceğiz. Biz büyük ve güçlü bir aileyiz. Tüm engellemelerin ve zorlukların üstesinden gelerek; alnımızın akıyla, birlik ve dayanışma içinde kentimize hizmet edeceğiz. Proje ve çalışmalarımızla kentimizin geleceğine yön vereceğiz” dedi.

 

Tarih: 31-12-19

Haber Fotoğrafları:

Copyright © 2017 Gaziemir Belediyesi