Atatürk İmzası
"Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir"

GAZİEMİR BELEDİYESİ OLAĞAN MECLİS GÜNDEMİ 05.08.2016 SAAT:18.00

 
 
GAZİEMİR BELEDİYESİ
2016 YILI AĞUSTOS AYI 14. TOPLANTI 2.BİRLEŞİM
MECLİS GÜNDEMİ
 
TOPLANTI TARİHİ: 05.08.2016
TOPLANTI YERİ: GAZİEMİR BELEDİYE MECLİS SALONU
TOPLANTI SAATİ: 18:00
 
I- BAŞKAN TARAFINDAN MECLİSİN AÇILIŞI.
 
II- KOMİSYONLARDAN GELEN RAPORLARIN GÖRÜŞÜLMESİ.
 
 
1. 24.08.2016-01.09.2016 tarihleri arasında Makedonya’nın KRIVA PALANKA’da yapılacak olan Uluslar Arası Folklör Festivaline İlçemizde faaliyet gösteren GAFEM-Gaziemir Folklör Eğitim Merkezi Derneğinin Eğitmenleri ile tüm grubun görevlendirilmeleri ve hizmet pasaportu almaları için gerekli kararın alınması talebi ile ilgili oy birliği ile uygun bulunan Hukuk ve Kültür Komisyon Raporları. (Kült.ve Sos.İşl.Müd.) 
 
2. 2016-2017 futbol sezonunda Gaziemir’de bulunan, Gaziemir Gücü Spor Kulübü Derneği, Gaziemir Onur Spor Kulübü, Gaziemir Hoyran Spor Derneği, Gaziemir Masterler Spor Derneği, Gaziemir Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği ve Gaziemir Gençlik Spor Kulübünün müsabakalara katılabilmeleri için gerekli olan vize ve referans ücretlerinin Belediyemiz tarafından karşılanması talebi ile ilgili oy birliği ile uygun bulunan Spor, Plan ve Bütçe Komisyon Raporları (Kült.ve Sos.İşl.Müd.)
 
3. Gaziemir Hoyran Spor Derneği, Gaziemir Onur Spor Kulübü, Gaziemir Gücü Spor Kulübü Derneği, Gaziemir Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği, Gaziemir Masterler Spor Derneği ve Gaziemir Gençlik Spor Kulübüne 2016-2017 sezonunda yapacak oldukları masraflardan dolayı 4.000,00 (dörtbin)TL maddi ve bunun yanında ayni yardımın Belediyemiz tarafından yapılması talebi ile ilgili oy birliği ile uygun bulunan Spor, Plan ve Bütçe Komisyon Raporları. (Kült.ve Sos.İşl.Müd.) 
 
III- DİLEK VE TEMENNİLER. 
 
   IV- TOPLANTIYA KATILMAYAN MECLİS ÜYELERİNİN MAZERETLERİNİN    
               GÖRÜŞÜLMESİ.    
 
      V-  TOPLANTI TARİHİNİN BELİRLENMESİ VE KAPANIŞ. 
 


Copyright © 2017 Gaziemir Belediyesi


Başkan Halil İbrahim Şenol
HALİL İBRAHİM ŞENOL
BELEDİYE BAŞKANI